Si vous avez créé plusieurs annonces dans ce dossier défunt, l’annonce partagée sera la dernière que vous avez créée et activée.
Deze « rouwbetuigingsruimte » is gewijd aan de herinnering van Paul Peeters. Iedereen kan er vertoeven, een visitekaartje of een rouwbetuiging neerleggen. Gebruik de links hierboven om de betuigingen van medeleven te raadplegen of om er zelf één te maken. Aarzel niet om deze site kenbaar te maken aan uw kennissen. Diegene die ver weg wonen of niet de mogelijkheid hebben zelf de ceremonie bij te wonen, hebben hier een eenvoudige mogelijkheid om hun sympathie te betuigen aan de getroffen familie Bedankt op voorhand
Onze oprechte deelneming. We wensen jullie allen heel veel sterkte toe.
Van Hove-Wouters- 08/09/2020
We gaan hem missen ! Hij heeft ons allen leren paardrijden. Het waren leuke tijden ! Veel sterkte voor de familie !
Willo , Ingrid , Evi en Lien Van Berkel- 08/08/2020
Innige deelneming en veel sterkte voor familie en vrienden.
Johan nuyts- 07/08/2020
Een icoon in de paardensport is heen gegaan. Voor velen van ons een voorbeeld en mentor. Het ga je goed Pol ! Veel sterkte aan de familie. Je mag trots op zijn op je vader en grootvader !
Cindy De Wolf- 06/08/2020
Rust zacht Pol, van een oude ruiter aan een oude ruiter. We hebben samen veel wedstrijden gereden en veel herinneringen geschreven. Mijn oprechte gevoelens van medeleven voor de familie en de vrienden.
Christian Huysegoms- 05/08/2020
© Onvest IT - 2002-2026 - Privacidad - Cookies - Notas legales